מכשירי הסרת שיער בלייזר InMode - לה בל קוסמטיקס
שירות לקוחות: 03-9588144

InMode - מכשירי הסרת שיער בלייזר

InModeפתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום האסתטיקה

בשורה חדשה לתעשיית האסתטיקה הרפואית ומכוני הקוסמטיקה בישראל

InMode, חברה ישראלית, כחול לבן, עוסקת בפיתוח של מכשור רפואי מבוסס אנרגיה אשר משמש לטיפולים אסתטיים ורפואיים ,InMode מפתחת, מייצרת ומוכרת מוצרים וטכנולוגיות לשוק הדרמטולוגי והקוסמטי־רפואי בכל העולם ונחשבת להצלחה חסרת תקדים.

InMode שהוקמה בשנת 2008, מפתחת ומייצרת מכשירים לטיפוח וטיפולים אסתטיים. טכנולוגיות החברה מאפשרות לקוסמטיקאיות לספק פתרונות מתקדמים לחיטוב הגוף וטיפול בצלוליט, הסרת שיער, הפחתת קמטים, הסרת קעקועים, הצערת מראה העור, בעזרת בנייה מחדש של תאי חלבון הקולגן, טיפול בפיגמנטציה, הבהרת כתמים, טיפול באקנה, ו-נגעים ברגליים הטיפולים שפותחו על ידי InMode יצרו מהפכה בתעשיית האסתטיקה הרפואית העולמית והם משיגים תוצאות דומות לאלה של ניתוח בלי לנתח, הטיפולים לא פולשניים ואינם כואבים.

צוות המחקר ,הפיתוח והייצור שיושב ביקנעם מחזיק ביותר מ-70 פטנטים רשומים , ורושם לזכותו מסלול מוכח של הצלחה.

כל טיפול במכשיר InMode מבוצע בטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום עם תכנית מותאמת לכל מטופל.

ניתן להשתמש בתכנית אחת ואו לשלב בין כמה תכניות על מנת לקבל תוצאות מדהימות

קבלו את נבחרת המערכות החדשות והמסקרנות של InMode

OPTIMASקליניקה שלמה במכשיר אחד

מערכת טכנולוגית משוכללת וחדשנית בשיטת "All In One" מסוגל לטפל ביעילות במגוון רחב של בעיות עור ,נותן מענה למטופלים שזקוקים לפיתרון למגוון רחב של נגעים, בקלות עם תוצאות בטוחות. תחנת העבודה כוללת טכנולוגית לייזר להסרת שיער, IPL וגליי רדיו (RF).

באמצעות מערכת האופטימוס תוכלו לתת מענה בתחומים:
 • חידוש, מיצוק והידוק העור
 • בנייה מחודשת של רקמת העור ו- הקולגן.
 • הסרת שיער בלייזר מהירה במיוחד וללא כאב
 • הצרת היקפים וטיפול משמעותי במראה הצלוליט
 • פיגמנטציה וכלי דם קטנים.

OPTIMAS תעזור לך למקסם את התוצאות עבור המטופלים והקליניקה שלך

OPTIMAS תוכל לספק למטופלים שלך תוצאות אפקטיביות ומהירות באמצעות פרוצדורת טיפול מינימלית ולא פולשנית שעולה פחות ושווה יותר, גם לך וגם ללקוחות שלך.

OPTIMAS שווה את ההשקעה שלך

הגדלת התפוקה, היעילות, ההכנסות וחשוב מכל שביעות הרצון של לקוחות חוזרים.
מכשור חדשני ואטרקטיבי מושך כיום מטופלים רבים המעוניינים לשפר את המראה והתחושה ע”י טיפולים אסתטיים לא פולשניים ובהתערבות מינימלית ברקמות העור.

CONTOURAקחו את הקליניקה שלכם לשלב הבא...

מכשיר ה - CONTOURA הוא הפתרון האולטימטיבי המקיף עבור קוסמטיקאיות. המכשיר מעניק טיפול נעים ולא פולשני המפיק תוצאות אפקטיביות, במהירות וביעילות מפתיעה. CONTOURA הוא המכשיר היחיד מסוגו הנותן תוצאות במיצוק, עיצוב ופיסול הגוף ללא התערבות כירורגית.

שימושים עיקריים:
 • הצרת היקפים
 • טיפול משמעותי במראה הצלוליט
 • הידוק ומיצוק העור
 • שיפור טקסטורה ומרקם העור
 • פיסול הגוף

CONTOURA המגמה היום בעולם היא שמטופלים רבים רוצים שיפורים אסתטיים משמעותיים במראה גופם ללא התערבות כירורגית, מכשיר ה-Contoura הוא הפתרון האולטימטיבי המקיף עבורם ועבור העסק שלך.

CONTOURA מעניק טיפול נעים ולא פולשני המפיק תוצאות בקלות, במהירות וביעילות מפתיעה שתמקסם תוצאות ותפנה לכם את הזמן לתת למטופלים שלכם את היחס שמגיע להם.

CONTOURA מספק למטופלים שלך תוצאות אסתטיות עם הוכחות רפואיות ברורות כך שהם חופשיים לבחור את קימורי הגוף שלהם איך שהם אוהבים בקלות וללא מאמץ.

CONTOURA הוא המכשיר היחיד מסוגו הנותן תוצאות בחידוש ועיצוב ללא התערבות כירורגית. לאחרונה פרסמו חוקרים ומומחים לגוף האדם מאמרים בעלי הוכחות מדעיות כי הטיפול מסייע להיפטר מרקמות שומן וצלוליט.

CONTOURA אין עלויות שוטפות על חומרים והוא לא יגבה ממך תחזוקה יקרה. שלא כמו מכשירים אחרים הקיימים היום בשוק , CONTOURA מאפשר לך לבנות בסיס יציב של לקוחות המטופלים לאורך זמן רב - ללא דמי טיפול מתמשכים או הוצאות בלתי מתוכננות.

CONTOURA פתרון לבעיות של שומן עודף באזורים ממוקדים ישראל נמצאת במקום ה-9 בשיעור ההשמנה בקרב מדינות ה-OECD, במחקר שפורסם בדצמבר 2017 מסתמן כי השמנת יתר היא מגמה מתמשכת, אחד מכל 4 מבוגרים בישראל סובלים מהשמנת יתר, בקרב נשים יותר מ25% סובלות מהשמנת יתר נותן.

עוצמה מקסימלית ללא חששות

טכנולוגיה חדשנית עם חיישנים מובנים לאבחון, בקרת טמפרטורה והתאמה אישית של עוצמת הטיפול בכדי להשיג תוצאות מקסימליות בבטחה ובזמן קצר.

CONTOURA - שווה את הזמן שלך טכנולוגיית A.C.E (Acquire, Control, Extend)

CONTOURA שיטת הטיפול הפופולרית ביותר כיום
הכרות עם העור

חיישני RF מובנים בידית קוראים את טמפרטורת העור במהירות של 1000 פעימות לשניה כדי למדוד ולהעריך את מידות החום המיטביות לטיפול בעור וללא חשש מהתחממות יתר, הטמפרטורה מוצגת בבירור על מסך הבקרה של המערכת כולל התראות קוליות על שינויים בטמפרטורה בזמן אמת.

בקרה על תהליך הטיפול

בשונה ממה שהכרנו עד היום, A.C.E CONTROL הינה טכנלוגיה המבוססת על אלגוריתם חדשני שמאפשר למטפל בטיחות מקסימלית תוך כדי טיפול עמוק בנינוחות וללא דאגות.

החיישנים מקנים שליטה חסרת תקדים בתהליך הטיפול על ידי קביעת טמפרטורות מראש בשיטת
“CUT-OFF” - הניתנת לתכנות בין 43-45 °C.

תוצאות מפתיעות

עדויות מספרות שחשיפה ממושכת לטמפרטורות (43 °C° 41- C) הוא יתרון משמעותי בשיפור העור, עם הA.C.E CONTROL ניתן לחשוף את עור המטופלים שלך ואת רקמות השומן לטמפרטורת הטיפול במשך הזמן הרב ביותר וזאת על מנת למקסם ולייעל את הטיפולים באופן משמעותי ולהשיג תוצאות גם במקרים קשים. כל זה בבקרה מתמשכת ללא החשש מתגובה שלילית של העור.

TRIPLE FACE INMODE MD

תחנת עבודה מושלמת לטיפול במגוון בעיות אסתטיקה וטיפוח קלה לתפעול ויעילה לשימוש

באמצעות מערכת זו תוכלו לתת מענה בתחומים:
 • חבילת יופי מלאה המציעה טכנולוגיה לא פולשנית וחדישה ביותר עבור טיפולי הפנים והגוף המבוקשים ביותר כיום.
 • מספק חבילה מלאה של טיפולים אסתטיים על פלטפורמה אחת חזקה ויעילה לטיפול בקמטים ורפיון, אקנה, הסרת שיער.
 • מערכת מושלמת לטיפול במגוון בעיות אסתטיקה וטיפוח.
 • טכנולוגיה לא פולשנית וחדישה ביותר עבור טיפולי הפנים והגוף, קלה לתפעול ויעילה ליישום.
 • מספק חבילה מלאה של טיפולים אסתטיים לטיפול בבעיות כגון: פיגמנטציה (כתמי שמש, גיל) ,נגעים וסקולרים, חידוש העור, גוון עור אחיד, מיצוק והידוק העור, קמטים עמוקים וצלקות.

TRITON שיטה חדשנית לטיפולי לייזר בהסרת שיער

המילה האחרונה בתחום הרפואה האסתטית והטיפוח TRITON מכשיר לייזר להסרת שיער מערכת טכנולוגית המתמחה בטיפולי הסרת שיער בלייזר.
שיטה חדשנית לטיפולי לייזר בהסרת שיער:

יתרונות מרכזיים:
 • ללא כאב
 • מתאימה לכל גווני העור וכמעט לכל גווני השיער
 • פרוטוקול טיפולים קצרים ומהירים
 • בעל ידית קירור מובנת לטיפולים בטיחותיים ביותר.

FRACTORA ידית לחידוש והצערת עור הפנים

הפתרון הטוב ביותר לחידוש העור: הפחתת קמטים, שיפור מרקם העור, הרמת עפעפיים, סימני מתיחה, רפיון וקמטים עמוקים, טיפול כולל לצוואר, אקנה פעיל, טיפול בצלקות ובצלקות פוסט אקנה והענקת גוון אחיד לעור.

FRACTORA נותנת טיפול שלם, עמוק ומלא המטפל בייחוד במגוון רחב של נגעים כגון: גוון אחיד ופיגמנטציה, צלקות, פוסט אקנה, אקנה פעיל, שיפור מרקם והפחתת קמטים על ידי חידוש והידוק העור, הרמת עפעפיים וסימני מתיחה.

FRACTORA מאפשרת בחירה בין רמות שונות של עומק, צפיפות ועוצמת אנרגיה וכך להשיג תוצאות שהיו בעבר ניתנות להשגה רק עם ניתוח. נותנת לך תוצאות מצויינות ללא זמן החלמה ממושך

FRACTORA מספק למטופלים שלך תוצאות אסתטיות עם הוכחות רפואיות ברורות כך שהם חופשיים לבחור את קימורי הגוף שלהם איך שהם אוהבים בקלות וללא מאמץ.

יתרונות מרכזיים:
 • טכנולוגיית RF פרקציונלי ייחודית לכל סוגי וגווני העור לטיפול בקמטים מתונים ועמוקים
 • בטיחותי לטיפול בפנים בצוואר ובגוף
 • טיפול ברזולוציה גבוהה גם באקנה פעיל ושיפור צלקות אקנה ביותר מ-80%.
 • טיפול בטיחותי לכל סוגי וגווני העור
 • טכנולוגיה ממוחשבת המאפשרת הגדרות תכנות וטיפול מתקדמות עם בטיחות מירבית

FORMAידית לשיפור במראה עור הפנים, למראה חלק, מתוח וזוהר יותר.

FORMA הוא טיפול תת עורי בלתי פולשני לייצור מחודש של תאי חלבון קולגן החיוניים לבריאות ומראה העור, גלי הרדיו (RF) זורמים באופן אחיד בין האלקטרודות בכדי לספק חווית טיפול תרמית נוחה. חיישן טמפרטורה מובנה מעניק טיפול בחשיפה ממושכת המוכח כבטיחותי לעור.

יתרונות מרכזיים בטכנולוגיית A.C.E:
 • הכרות עם העור:
  חיישנים מובנים הקוראים את טמפרטורת העור להתאמה מיטבית של הטיפול
 • בקרה על תהליך הטיפול:
  מערכת המבטיחה בטיחות ואחידות הטמפרטורה בתהליך הטיפול
 • תוצאות מפתיעות:
  טיפול ממושך בטמפרטורה אחידה המוכח כמסייע לשיפור והידוק העור

FORMA PLUSידית לא פולשנית למיצוק

FORMA PLUS הוא טיפול תת עורי בלתי פולשני הגורם לבנייה מחדש של תאי חלבון קולגן החיוניים לבריאות ומראה העור, גלי הרדיו (RF) זורמים באופן אחיד בין האלקטרודות בכדי לספק חוויה תרמית נוחה.

חיישני טמפרטורה מובנים מעניקים טיפול בחשיפה ממושכת המוכח כבטיחותי לעור.

כמה מילים על ידית FORMA PLUS – למיצוק:
 • שיטה מהפכנית באמצעות ידיות FORMA PLUS שאינן פולשניות ומעניקות חימום תת-דרמלי נעים לצורך יצירת קולגן חדש ובנייה מחדש של עור הפנים והגוף.
 • תוצאות מקסימליות למיצוק העור לאורך זמן.
 • ללא סיכונים בזכות מערכת בקרה ובטיחות חסרת תקדים המושתת על טכנולוגיית טמפרטורת יעד שניתנת לתכנות
 • ללא תופעות לוואי

מכשור טכנולוגי מנצח מבית inmode הנו מענה אפקטיבי לעור הפנים. הטיפולים נעשים באמצעות ידית FORMA המעבירה אנרגיה של גלי רדיו לעומקים שונים בעור ונותנת פתרון יוצא דופן לקמטים, מיצוק העור, צוואר ועוד.

טכנולוגית FORMA PLUS הנה בעלת בקרה ובטיחות חסרת תקדים המושתתת על טכנולוגיית טמפרטורת יעד , המאפשרת עבודה רציפה עד להשגת טמפרטורה אופטימלית ושמירה על טמפרטורה רצויה בשכבת האפידרמיס למשך הזמן הדרוש ללא שום סיכון.

זרם ה RF עובר באופן אחיד בין האלקטרודות וגורם לתחושה נעימה של חימום ,יוצר בנייה מחדש של עור הפנים והגוף וייצור קולגן חדש .

LUMECCAלמראה עור פנים צעיר יותר.

טיפול בפיגמנטציה, וכלי דם קטנים לגוון עור אחיד

LUMECCA היא ידית אופטימלית המיועדת למגוון רחב של גווני עור.

LUMECCA מגדילה את הפוטנציאל לטיפול במגוון רחב של נגעים כגון: פיגמנצטיה של עור הפנים, מרקם העור רוזציאה וכלי דם קטנים. טכנולוגיית

LUMECCA ה- היא פריצת דרך חדשנית וייחודית בתחום ה-IPL הרשומה

LUMECCA כפטנט. הטכנולוגיה מספקת בתחילת הפולס אנרגיה הגבוהה ב-40% מהאנרגיה ב-IPL הקיימים בשוק ובכך גורמת לספיגה גבוהה יותר בהמוגלובין ובמלנין התורמת לתוצאות טובות יותר ומהירות יותר בהשוואה ל-IPL הקיימים בשוק.

יתרונות מרכזיים:
 • ביצועים גבוהים ויעילות שיא בשל הפטנט הייחודי
 • חידוש העור תוך טיפול אחד או שניים
 • זמני טיפול קצרים על שטחי עור גדולים והחלמה מהירה
 • מערכת קירור והרגעה אוטומטי שמקל על תהליכים עמוקים באיזורים רגישים

LUMECCA – SR הפתרון המושלם לפיגמנטציה וקופרוז

חברת InMode מציעה לך פתרון מושלם ע"י ידית LUMECCA – SR לפיגמנטציה בעור, כתמי גיל, שמש וקופרוז – נימי דם ע"י הטיפול המתקדם בעולם.

טכנולוגיה זו הינה פריצת דרך חדישה המאפשרת טיפול יעיל ללא כאב וללא זמן החלמה.

הטיפול מתאים לשינויים בלתי רצויים באחידות גוון העור הנגרמים כתוצאה מגיל, נזקי השמש ועודפי מלנין הסמוכים לשכבת העור העליונה.

ניתן לטפל ולשפר את מראה העור תוך מספר טיפולים בלבד.

מהי פיגמנטציה?

היפר פיגמנטציה הינה אחת מבעיות העור האסתטיות, מופיעה כתוצאה מגיל, חשיפה לשמש וכן עקב פצעי אקנה או דלקות עור שונות, השפעה הורמונאלית, הריון או שימוש בגלולות. הכתמים הנראים על פני השטח, מקורם במלנוציטים הנמצאים בעומק העור. מלנוציטים הם תאים השייכים למערכת החיסון ומייצרים את פיגמנט המלנין, הצובע את העור. הטיפול במכון יבטיח את התוצאות היעילות ביותר. טיפול זה מאיץ את פעולת הצערת וחידוש העור, משפר את גוון העור ומרקמו ויוצר מראה בריא זוהר וויטאלי.

קופרוז

עם הגיל אנחנו שמים לב שיותר ויותר כלי דם מורחבים מופעים בעור הפנים, כלי דם אלה גורמים לעור שלנו להראות פחות רענן, חסר חיות, יותר עייף ומבוגר. הבעיה נפוצה בקרב הנשים והגברים כאחד באזור האף, הסנטר, הלחיים או המחשוף. הופעת כלי דם ברוב המקרים מצביע על שינוי גיל שעובר העור והיום ניתן לטפל ביעילות בתופעת כלי הדם בפנים בקלות וללא זמן החלמה ע"י ידית ה – SR.

מה זה קופרוז (טלאנגיואקטזיס)?

קופרוזיס היא תופעה של ורדים קטנים, עדינים, שטחיים שמתרחבים ונראים לעין באופן קבוע.

כיצד נגרם קופרוז?

הופעתו של הקופרוז נובעת מכמה סיבות כגון: גנטיקה, חשיפה לשמש, שינויים הורמונאליים, זרימה אנומלית של מחזור הדם והפעלת לחץ יתר על אזור מסוים בגוף. לרוב קופרוז אינו מעיד על בעיה בריאותית כלשהיא, אלא על פגם עור אסתטי שלא תמיד ניתן להסתרה על-ידי איפור.

איך ידית LUMECCA – SR עובדת בטיפול העלמת כלי דם בפנים?

ידית LUMECCA – SR מטפלת בכלי דם באמצעות אנרגיית אור, קליטת אורכי הגל בהמוגלובין ועל ידי כך סגירתם והעלמתם תוך כדי שהוא מוריד באופן משמעותי סיכון לכוויות ופיגמנטציה. המטופל חוזר לתפקוד יומיומי מיד לאחר הטיפול. מדובר בפריצת דרך חדשנית המאפשרת טיפול יעיל, בטוח וללא כל זמן החלמה.

למה יש לצפות מטיפול העלמת כלי דם בפנים?

תוצאה סופית תלויה בכמות, גודל ועומק הנימים. רוב המטופלים זקוקים לשלושה ועד חמישה טיפולים, שכל אחד מהם נמשך כ- 15 דקות. הטיפול מבוצע במרווחים של עד 4 – 3 שבועות.

נימי דם בולטים המופיעים לרוב בצידי האף, בלחיים, במחשוף ובצוואר הינם תופעה אשר קיימת אצל צעירים ואצל מבוגרים. תופעה זו נקראת – קופרוז, וגורמת לעור הפנים להיראות אדמומי במיוחד. אדמומיות זו מחריפה בחודשי הקיץ, בהם הפנים נוטות להאדים עקב החום. קופרוז איננה מחלת עור אלא בעיית עור שכיחה, אצל נשים תופעה זו יכולה להופיע לאחר הריונות, גם אם לא התרחשה לפני כן. מדובר בתופעה אשר יש לה פתרון ולכן אם הדבר מפריע, אין צורך פשוט ללמוד לחיות איתו וניתן לטפל בתופעה זו.

DIOLAZE XLידית הלייזר המתקדמת ביותר בטיפולי הסרת שיער

DIOLAZE XL היא מערכת לייזר מתקדמת להסרת שיער בפרוטוקול טיפול קצר הנותנת תוצאות במהירות גבוהה, ביעילות, בבטחה ובעוצמה מקסימלית

DIOLAZE XL מסוגלת לספק כוח עבודה רב ומבוקר אשר לא פוגם בעור וברקמות.

DIOLAZE XL מדובר בשילוב ייחודי וחדשני של תחכום, מהירות, בטיחות ונוחות שימוש, עם אתם יכולים להפיק תועלת גדולה לעסק לאורך זמן רב.

יתרונות מרכזיים:
 • טיפול בקרן לייזר בסטנדרט עולמי חדשני
 • טיפול באיכות ועוצמה הגבוהים ביותר בבטיחות מקסימלית
 • ידית ארגונומית קטנה
 • מערכת קירור מובנית לטיפול ללא כאבים
 • מערכת זיהוי אוטומטית של גווני השיער ושימוש באורכי גל שונים 810/755 להשגת תוצאות טובות יותר
 • זמני טיפול קצרים ומהירים במיוחד באיזורים גדולים

BODY FX ידית לטיפול בצלוליט והצרת היקפים

הפתרון להצרת היקפים, מיצוק, פיסול הגוף ושיפור משמעותי במראה הצלוליט, בטוח יעיל ונעים לטיפול

BODY FX בטכנולוגיה חדשנית פורצת דרך בעיצוב וחיטוב הגוף בשיטה לא פולשנית בעיקר באזורי הבטן, הירכיים והישבן.

BODY FX מכוונת באופן סלקטיבי לטיפול ברקמות שומן בעייתיות ומספקת בנוסף טיפול בחום המופק ע”י גלי רדיו אשר מפסל ומשפר את מראה העור בצורה משמעותית ממה שהכרנו עד היום,

BODY FX הוא פיתרון מוכח לטווח ארוך בהמסה וטיפול בתאי שומן עודפים ובעיתיים.

איך זה עובד?

תדר רדיו מסוג RF מספק חימום מדויק ואופטימלי המאפשר לעצב ולפסל את הגוף ומצבורי השומן בקלות.

עיסוי ואקום בלחץ עדין מאפשר טיפול עמוק ומקסימלי, טכנולוגיית A.C.E הפועלת במקביל לתדרי הרדיו

ולעיסוי ומסייעים בטיפול על ידי בקרת טמפרטורה וחיישנים מתקדמים המקנים טיפול בטיחותי ואפקטיבי

ללא חשש מכוויות, יחד הם מעניקים את התוצאות המרביות לטווח הארוך.

MINI FX ידית לטיפול ברקמות שומן בעיתיות

ידית קטנה המותאמת במיוחד לטיפול ברקמות שומן בעיתיות באזורים קטנים יותר בגוף כגון: איזור הצוואר, סנטר רפוי וכפול.