מכונה להסרת שיער בלייזר לקוסמטיקאיות | לה בל קוסמטיקס ייבוא שיווק והפצה לקוסמטיקאיות
שירות לקוחות: 03-9588144
אודות לה בל קוסמטיקס

מכשיר לייזר להסרת שיער לקוסמטיקאיות

בדף הזה של מכונות להסרת שיער תוכלו להתרשם משלל המכונות שאנו מציעים לקוסמטיקאיות ומכוני אסתטיקה.
מכונת לייזר להסרת שיער הכי מומלצת אצלנו היא adeline+.

מכשיר משולב טכנולוגיית elos המספק היצע רחב של טיפולים אסתטיים. טכנולוגיית פטנט elos המשלבת אנרגיית RF (גלי רדיו) וטכנולוגיית אור (אינפרא אדום) לטיפולים קצרים, בטוחים ויעילים עם תוצאות הנראות לעין החל מהטיפול הראשון.
מתאים גם לשימושים:
*ידית HRL להסרת שיער לגוף *ידית HRS להסרת שיער לפנים *ידית ST למיצוק והרמה
*ידית SR/SRA לנגעים פרגמנטריים ווסקולריים
*ידית AC לאקנה פעיל
*ידית RF לחידוש העור.
צרו עמנו קשר להצעת מחיר משתלמת.

 

קצת עלינו

הצוות שלנו


חברה בבעלות משפחתית שהוקמה על ידי פרץ עינת ואיציק בשנת 2004 שמטרתה ליצור עולם יפה ובריא יותר. הרצון שלנו כבעלי החברה הוא ללוות באופן מקצועי כל קוסמטיקאית אל פסגת ההצלחה בתחום אנו רואים בלקוחות שלנו כשותפים עסקיים לעשייה שלנו, אנו מחויבים לשרות, אמינות, חדשנות ומקצועיות. העובדים והלקוחות שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו.

מנהלת בחברת לה בל קוסמטיקס את כל תחום הייבוא, משתתפת בתערוכות רבות בעולם בתחום היופי והקוסמטיקה ומייבאת היישר לארץ את המותגים המובילים בתחום האסתטיקה. מומחית לפתרון בעיות עור ושילוב חומרים לטיפולי פנים , מתן ייעוץ אישי לקוסמטיקאיות מתחילות ובכירות על טיפול ושימוש בחומרים פעילים במכון היופי שלהם בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות.. השתלמויות בתחום הקוסמטיקה באיטליה.

עינת פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל תחום מכירות ושיווק כל סוגי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובארץ בהסרת שיער, טיפולי פנים וגוף . במסגרת תפקידו נפגש עם קוסמטיקאיות ומייעץ להם על כל חידושי הטכנולוגיות הקיימות בעולם האסתטיקה ובמכשור המתקדם ביותר וכמו כן מלווה אותן עסקית בתהליך הרכישה והעבודה השוטפת במכון.

איציק פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל את כל הצוות התפעולי בחברת לה בל קוסמטיקס, מתוקף תפקידי הנני מחויב לתת את השרות הטוב ביותר , תוך עמידה בלחצים ושמירה על נהלי החברה, במסגרת עבודתי נפגש עם לקוחות, ספקים ומנהל צוות שמונה כ- 12 עובדים. עובד בחברה 11 שנים.

לירן רחמים

סמנכ"ל תפעול

מעוניינת לקבל עדכונים חודשיים מלה בל קוסמטיקס?

אנו מזמינים אותך להירשם לניוזלטר החודשי שלנו בו תוכלי להתעדכן לגבי מבצעים, כנסים, אירועים וחדשות בתחום