אמנת השירות | לה בל קוסמטיקס ייבוא שיווק והפצה לקוסמטיקאיות
שירות לקוחות: 03-9588144
אמנת השירות

אמנת השירות

בלה בל קוסמטיקס מחויבים להעניק לקהל לקוחותינו שירות ברמה הגבוה ביותר המבוסס על זמינות, נגישות, מקצועיות ואיכות בכל עת ללקוח.
לה בל קוסמטיקס מתאימים לך יופי….

 

יופי של שרות…

אנו מתחייבים לנהוג כלפי לקוחותינו ביחס של כבוד והערכה. אנו מתחייבים לתת מענה הולם ומקצועי לכל פנייה של לקוח אל החברה. אנו מתחייבים לעשות כל שבידינו בכדי להבין את צרכיו ורצונותיו של כל לקוח ולהציע פיתרון יעיל מהיר ומקצועי. כל פניה טלפונית תענה במיידית על ידי נציגי שירות מיומנים ומקצועיים הצוות המקצועי שלנו יקבל ממך את ההזמנה ומיד ידאג לטפל בה על מנת שב-24 שעות הקרובות תסופק אלייך ההזמנה

יופי של זמינות…

בלה בל קוסמטיקס זמינים עבורך בכל עת, שעות פעילות במרכז: 8:00 בבוקר עד 20:00 בערב, ימי שישי וערבי חג : 8:00 – 13:00 בנוסף לכל לקוח יש את הנייד האישי של סוכן המכירות אשר משרת אותו נאמנה וזמין עבורך בכל עת

יופי של נגישות….

על מנת שתוכל ליהנות משרות מקצועי, מהיר ויעיל אנו מפעילים מערך שרות סוכני שטח בפריסה ארצית. לחברה סוכני מכירות אשר מבקרים בבית הלקוח מהדרום ועד הצפון. בנוסף ישנם יועצים טלפוניים שישמחו לעזור בכל שאלה או בעיה שקיימת.

יופי של מקצועיות…

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך שלם של נציגי שרות, קוסמטיקאיות מדופלמות, אנשי מכירות ושיווק, מומחים בנושאי הסרת שיער בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, יועצים פיננסים, טכנאי מעבדה וטכנאי שרות חוץ המומחים כל אחד בתחומו. אנו מקפידים על מערך הדרכות והכשרות שוטפות לעובדינו. כל זאת במטרה לספק לך שרות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

יופי של איכות…

אנו בחברת לה בל קוסמטיקס מחויבים לאיכות ללא פשרות. אנו פועלים באופן מתמיד מעת לעת לשיפור באיכות השרות המוענק ללקוחותינו ולייעול מערך השרות שלנו תוך חיזוק הקשר עם כל לקוח ולקוח. אנו מתחייבים כי כל פניה או שאלה אלינו תתקבל בברכה וכמובן התייחסות מיידית.. כמו כן אנו מחויבים לאיכות המוצרים איכות ללא פשרות כל המוצרים שמיובאים עומדים בכל התקנים הישראליים וכמו כן בעלי רישיונות של משרד הבריאות , מכון התקנים. לה בל מייבאת את המותגים המובילים בעולם בתחום הקוסמטיקה והטיפוח.

קצת עלינו

הצוות שלנו


חברה בבעלות משפחתית שהוקמה על ידי פרץ עינת ואיציק בשנת 2004 שמטרתה ליצור עולם יפה ובריא יותר. הרצון שלנו כבעלי החברה הוא ללוות באופן מקצועי כל קוסמטיקאית אל פסגת ההצלחה בתחום אנו רואים בלקוחות שלנו כשותפים עסקיים לעשייה שלנו, אנו מחויבים לשרות, אמינות, חדשנות ומקצועיות. העובדים והלקוחות שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו.

מנהלת בחברת לה בל קוסמטיקס את כל תחום הייבוא, משתתפת בתערוכות רבות בעולם בתחום היופי והקוסמטיקה ומייבאת היישר לארץ את המותגים המובילים בתחום האסתטיקה. מומחית לפתרון בעיות עור ושילוב חומרים לטיפולי פנים , מתן ייעוץ אישי לקוסמטיקאיות מתחילות ובכירות על טיפול ושימוש בחומרים פעילים במכון היופי שלהם בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות.. השתלמויות בתחום הקוסמטיקה באיטליה.

עינת פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל תחום מכירות ושיווק כל סוגי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובארץ בהסרת שיער, טיפולי פנים וגוף . במסגרת תפקידו נפגש עם קוסמטיקאיות ומייעץ להם על כל חידושי הטכנולוגיות הקיימות בעולם האסתטיקה ובמכשור המתקדם ביותר וכמו כן מלווה אותן עסקית בתהליך הרכישה והעבודה השוטפת במכון.

איציק פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל את כל הצוות התפעולי בחברת לה בל קוסמטיקס, מתוקף תפקידי הנני מחויב לתת את השרות הטוב ביותר , תוך עמידה בלחצים ושמירה על נהלי החברה, במסגרת עבודתי נפגש עם לקוחות, ספקים ומנהל צוות שמונה כ- 12 עובדים. עובד בחברה 11 שנים.

לירן רחמים

סמנכ"ל תפעול

מעוניינת לקבל עדכונים חודשיים מלה בל קוסמטיקס?

אנו מזמינים אותך להירשם לניוזלטר החודשי שלנו בו תוכלי להתעדכן לגבי מבצעים, כנסים, אירועים וחדשות בתחום