צוות לה בל
שירות לקוחות: 03-9588144

צוות העובדים

Skip Navigation Linksראשי/הצוות שלנו
משפחת לה בל קוסמטיקס

הצוות שלנו


חברה בבעלות משפחתית שהוקמה על ידי פרץ עינת ואיציק בשנת 2004 שמטרתה ליצור עולם יפה ובריא יותר. הרצון שלנו כבעלי החברה הוא ללוות באופן מקצועי כל קוסמטיקאית אל פסגת ההצלחה בתחום אנו רואים בלקוחות שלנו כשותפים עסקיים לעשייה שלנו, אנו מחויבים לשרות, אמינות, חדשנות ומקצועיות. העובדים והלקוחות שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו

מנהלת בחברת לה בל קוסמטיקס את כל תחום הייבוא, משתתפת בתערוכות רבות בעולם בתחום היופי והקוסמטיקה ומייבאת היישר לארץ את המותגים המובילים בתחום האסתטיקה. מומחית לפתרון בעיות עור ושילוב חומרים לטיפולי פנים , מתן ייעוץ אישי לקוסמטיקאיות מתחילות ובכירות על טיפול ושימוש בחומרים פעילים במכון היופי שלהם בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות.. השתלמויות בתחום הקוסמטיקה באיטליה.

עינת פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל תחום מכירות ושיווק כל סוגי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובארץ בהסרת שיער, טיפולי פנים וגוף . במסגרת תפקידו נפגש עם קוסמטיקאיות ומייעץ להם על כל חידושי הטכנולוגיות הקיימות בעולם האסתטיקה ובמכשור המתקדם ביותר וכמו כן מלווה אותן עסקית בתהליך הרכישה והעבודה השוטפת במכון.

איציק פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל את כל הצוות התפעולי בחברת לה בל קוסמטיקס, מתוקף תפקידי הנני מחויב לתת את השרות הטוב ביותר , תוך עמידה בלחצים ושמירה על נהלי החברה, במסגרת עבודתי נפגש עם לקוחות, ספקים ומנהל צוות שמונה כ- 12 עובדים. עובד בחברה 11 שנים.

לירן רחמים

סמנכ"ל תפעול

מנהלת חשבונות בכירה בחברת לה בל קוסמטיקס. בוגרת לימודי הנהלת חשבונות מדופלם וחשבת שכר. עובדת מול ספקי החברה בארץ ובחול, כמו כן חשבת שכר עובדי החברה, עובדת בחברה כ- 7 שנים.

הילה הלר

מנהלת חשבונות

מנהל מכירות ארצי בתחום המכשור המתקדם בסוגי הטכנולוגיה השונים. ידע וניסיון בתחום של כ-15 שנה.

רמי גבריאלוב

מנהל מכירות מכשור קוסמטי

מנהל מכירות אזורי חולון ,בת ים, אשדוד, רמלה, רחובות והסביבה סוכן שטח בחברת לה בל קוסמטיקס , עובד בחברה כ- 8 שנים. אחראי על הוצאת הצעות מחיר וניהולן,יציאה לפגישות סגירה , ניהול תיק לקוחות מאגר קיים ועדכונם בשטח במוצרים חדשים בתחום.

פאבל מאסטר

מנהל מכירות

מנהלת מכירות אזורי ירושלים, מודיעין , פתח תקווה, גבעתיים, אזור השרון נתניה, רעננה , כפר סבא , הרצליה והסביבה סוכנת שטח בחברת לה בל קוסמטיקס , עובדת בחברה כ- 5 שנים. אחראית על :הוצאת הצעות מחיר וניהולן, יציאה לפגישות סגירה , ניהול תיק לקוחות מאגר קיים ועדכונם בשטח במוצרים חדשים בתחום.

דנה קשטן

מנהלת מכירות

,מנהלת מכירות ארצית סוכנת טלפונית בחברת לה בל קוסמטיקס , עובדת בחברה כ 6- שנים. אחראית על :הוצאת הצעות מחיר וניהולן , ניהול תיק לקוחות מאגר קיים ועדכונם בשטח במוצרים חדשים בתחום.

רות כהן

מנהלת טלמרקטינג