הטכנולוגיה שלנו | לה בל קוסמטיקס ייבוא שיווק והפצה לקוסמטיקאיות
שירות לקוחות: 03-9588144
הטכנולוגיה שלנו

הטכנולוגיה שלנו

לה בל קוסמטיקס מציגה חדשנות טכנולוגית המציבה אותה בחזית הקדמה בתחום המכשור הרפואי לאסטטיקה.

ג'ל לק

מערכת הג'ל המקצועית של essie, צבע וטיפול, נוצרה בטכנולוגיית keratin-care. הטכנולוגיה מכבדת את בריאותן הטבעית של הציפורניים, מסייעת בהגנה על הציפורן מפני שבירה, ומציעה שבועות על גבי שבועות של צבע וברק מדהימים.

הסרת שיער

בשיטת MOTIF/ELOSE הסרת שיער יעילה עדינה ובטוחה

פדיקור ומניקור

מכונות לשיוף הציפורניים מבית UNITRONIC GERMANY העוצמה בין עיצוב לטכנולוגיה, מכונת שיוף עם שאיבה משולבת ומערכת סינון האבק הפנימי.

כורסא לפדיקור

כורסא חשמלית מפוארת בשלל דגמים ועיצובים , שיא הטכנולוגיה עם עיצוב מודרני נוחות מקסימאלית לעבודה במכון.

כמו כן היועצים שלנו ישמחו לייעץ עבורך את הטכנולוגיה המתאימה לעבודה אצלך במכו

קצת עלינו

הצוות שלנו


חברה בבעלות משפחתית שהוקמה על ידי פרץ עינת ואיציק בשנת 2004 שמטרתה ליצור עולם יפה ובריא יותר. הרצון שלנו כבעלי החברה הוא ללוות באופן מקצועי כל קוסמטיקאית אל פסגת ההצלחה בתחום אנו רואים בלקוחות שלנו כשותפים עסקיים לעשייה שלנו, אנו מחויבים לשרות, אמינות, חדשנות ומקצועיות. העובדים והלקוחות שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו.

מנהלת בחברת לה בל קוסמטיקס את כל תחום הייבוא, משתתפת בתערוכות רבות בעולם בתחום היופי והקוסמטיקה ומייבאת היישר לארץ את המותגים המובילים בתחום האסתטיקה. מומחית לפתרון בעיות עור ושילוב חומרים לטיפולי פנים , מתן ייעוץ אישי לקוסמטיקאיות מתחילות ובכירות על טיפול ושימוש בחומרים פעילים במכון היופי שלהם בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות.. השתלמויות בתחום הקוסמטיקה באיטליה.

עינת פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל תחום מכירות ושיווק כל סוגי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובארץ בהסרת שיער, טיפולי פנים וגוף . במסגרת תפקידו נפגש עם קוסמטיקאיות ומייעץ להם על כל חידושי הטכנולוגיות הקיימות בעולם האסתטיקה ובמכשור המתקדם ביותר וכמו כן מלווה אותן עסקית בתהליך הרכישה והעבודה השוטפת במכון.

איציק פרץ

מנכ"ל ובעלים

מנהל את כל הצוות התפעולי בחברת לה בל קוסמטיקס, מתוקף תפקידי הנני מחויב לתת את השרות הטוב ביותר , תוך עמידה בלחצים ושמירה על נהלי החברה, במסגרת עבודתי נפגש עם לקוחות, ספקים ומנהל צוות שמונה כ- 12 עובדים. עובד בחברה 11 שנים.

לירן רחמים

סמנכ"ל תפעול

מעוניינת לקבל עדכונים חודשיים מלה בל קוסמטיקס?

אנו מזמינים אותך להירשם לניוזלטר החודשי שלנו בו תוכלי להתעדכן לגבי מבצעים, כנסים, אירועים וחדשות בתחום