מניקור ופדיקור מקצועי TRIND

Trind המותג העולמי בתחום הפדיקור והמניקור מציע מגוון ייחודי ויעיל ביותר של ליין מוצרי מניקור מקצועיים שיוכלו להגן ולשמור על הידיים של הלקוחה שלך, קוטיקולה וציפורניים.
כמו כן בסדרה גם מוצרי טיפול וטיפוח לכפות הרגליים עם חומרים פעילים שטובים  יותר מאשר כל חומרי  פדיקור ומניקור אחרים.

המניקור המקצועי של Trind וקו מוצרי הפדיקור הוא קו שנועד לסלון יוקרתי.
בסדרת המוצרים ישנם מרכיבים איכותיים שינתנו ללקוח שלך תחושה של רגיעה מוחלטת, התחדשות ורווחה. זהו הישג מרשים מאוד, משום שהתחושות הפיזיות של עור חי הן שונות לחלוטין מאלו של "תאים מתים" כמו "יבלות". מחלקת המחקר והפיתוח של Trind מצאה מרכיב ייחודי שיכול לרפא בעיות במניקור ובפדיקור  וגילה את התכונות הייחודיות של תמצית לוטוס.

פרח הלוטוס, שכעת ניתן למצוא במוצרי מניקור פדיקור של Trind כתמצית, הוא אחד
תמציות צמחיות המכובדות ביותר בעולם והידועות בסגולותיהן  יחד עם המוניטין הטוב שלו, שהוא עומד כסמל לחיים, בריאות, כבוד רב ,הצלחה והוא מסמל טוהר לב והנפש.
פרח הלוטוס הוא נפוץ ברפואה במדינות מסוימות שהוא משמש כצמח מרפא לגרון, חזה, לב והמוח. התוספת של לוטוס למוצרים של המניקור המקצועי של  Trind ולמבחר  מוצרי פדיקור מספק אפקטים ייחודיים בכפות הידיים והרגליים בזמן טיפולי מניקור ופדיקור. לתמצית הלוטוס יש השפעות גדולות על העור,ומסייע בהפגת מתחים, ידוע בתכונותיו המרגיעות.
נחשב למועיל בחידוש תאי עור, מתן עור מתבהר ופונקציות אנטי אייג'ינג. יתר על כן, תמצית הלוטוס נחשבה לאחד מהלחויות  הטובות  ביותר,טוב במיוחד  לעור יבש ובוגר. זה גם עוזר לקלף תאים מתים, למזער קווים דקים ולאזן ולהרגיע עור רגיש.

ניתן לעבוד במוצרי  Trind המקצועיים  בפדיקור ומניקור עם או בלי מים.