מכשיר לחיטוב ומיצוק הבטן

נשים רבות סובלות מעודף שומן או עודף עור באזור הבטן. המבנה של גברים ונשים הינו שונה מעצם הוויתו, ואם גבר מפתח 'כרס', אישה אוגרת את עודף המשקל שלה בבטן התחתונה מעל קו המכנסיים. לרוב, זה בדיוק האזור שנפגע הכי הרבה לאחר לידות וניתוחים קיסריים. לאחר לידה, למעשה העור שהיה מתוח במיוחד וכל שרירי הבטן נמתחו – נרפים במכה אחת וחוזרים לגודל קטן בהרבה. השרירים אשר כבר התרחבו, מתקשים לחזור לצורתם המקורית. העור באותו האופן, כבר נמתח ופיתח אלסטיות וגמישות, אשר קשה מאוד להחזיר אותו למצב שבו היה בדיוק.

פתרון אחד הוא כמובן לעשות הרבה ספורט ולנסות להתמקד בתרגילים ומתקנים אשר מסייעים בחיטוב הבטן. חשוב להסתייג ולומר כי גם ספורט מאומץ במיוחד לא יביא לתוצאות מושלמות. אבל הוא בהחלט יכול לסייע.

פתרון נוסף הוא שמירה על התזונה בשילוב עם הספורט. חשוב מאוד כי הגוף לא יאגור ויצור מאגרי שומן חדשים אשר יתווספו על השרירים והרקמות המתוחים הקיימים.

פתרון שלישי והפתרון שנמצא יעיל במקרים רבים – מכשיר לחיטוב הבטן. מדובר על מכשיר קוסמטי חדשני אשר מסייע באמצעות הזרמת פולסים קלים על השרירים והרקמות לכווץ את הרקמות ולמתוח בחזרה את האזור הרפוי. חשוב לציין כי המכשיר איננו מסייע בהפחתת שומנים כפי שקורה בניתוח לשאיבת שומן, אלא מטפל בעודף עור ובשרירים רפויים הקיימים בבטן.

המכשיר מאוד בטוח לשימוש ואיננו מכאיב, המטופלות מדווחות על תחושת צביטה קטנה כמו שעושים הסרת שיער בלייזר.

נשים רבות כבר עברו מספר טיפולים וכבר התחילו לראות תוצאות. על פי היקף המתיחה שצריך מלכתחילה אפשר לקבוע תכנית אישית למטופלת כמה טיפולים בהערכ היא תזדקק להם. כמובן כי הדבר נתון לשינויים על פי תגובת הגוף שלה לטיפול.

חברת לה בל – יבואנית ריהוט וציוד למכוני קוסמטיקה –

חברת לה בל היא יבואנית רהיטים וציוד עבור מכוני ספא, מכוני קוסמטיקה ומטפלים פרטיים. בנוסף החברה משמשת כמשווקת בלעדית של מכשירי הסרת שיער בלייזר ומשתמשת במוצרים החדשניים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק. לפרטים צרו קשר עוד היום 03-9588144.