מכשיר להצרת היקפים - איך זה פועל?

רבות דובר על הצלוליט ועל כמה שעיקר הנשים סובלות מהתופעה. צלוליטיס היא תופעה בה העור למעשה יוצר גבשושיות ומראה 'גבינתי', לרוב באזור הישבן והירכיים. מדובר על אזורים יותר שמנים באופן טבעי מאשר באזורים אחרים.

יחד עם זאת, קיימים מקרים רבים של צלוליטיס ללא שום עודף שומן מכיוון שהתופעה היא לעיתים גנטית או פזיולוגית ולא תמיד ניתן לשלוט בה על ידי הרזייה או שמירה על המשקל.

מדובר על תופעה שגורמת לבושה רבה בקרב נשים אשר בעונת הקיץ חשות צורך להתעטף להתכסות באזור האגן על מנת לא להציג לראווה את הצלוליטיס העוטף את ירכיהן וישבנן.

אז בדיוק כפי שמצאו פתרונות קוסמטיים להמון בעיות אחרות  (שיער עודף = מכשיר להסרת שיער בלייזר. אובדן גבות = איפור קבוע. אובדן שיער =  השתלות שיער ושזירה ) באותו האופן נמצא גם פתרון עבור בעית הצלוליטיס.

מכשיר להצרת הקפים מטפל בדיוק בבעיה הזאת – המכשיר פועל למעשה על פולסים אשר אינם מכאיבים אלא צובטים מעט, ומסייעים לשומן להישרף ולגוף להתמצק ולהימתח. בעזרת המתיחה וההתמצקות החורים הקטנים דמויי ה'קוטג'' נעלמים ונמתחים על פני העור.

יש לחזור כמובן על הפעולה כמה וכמה פעמים על מנת להגיע לתוצאה טובה אבל אין ספק שלאחר התמדה ונחישות ניתן להגיע לתוצאות מדהימות ולהסתובב בבגד ים בגאווה רבה!

יש לציין כי בשנים האחרונות גברים עם מודעות גוף גבוהה במיוחד פנו אף הם לטיפולי הסרת שיער, הצרת היקפים ועוד.

חברת לה בל קוסמטיקה  - יבואנית ומשווקת בלעדית של ציוד למכוני קוסמטיקה –

חברת לה בל הינה יבואנית רשמית של ציוד, רהיטים ואביזרים משלימים עבור מכוני קוסמטיקה ומתקני ספא. בנוסף היא משמשת כמשווקת הבלעדית של מכשירים להסרת שיער באמצעות לייזר.

החברה הינה מהמובילות והמתקדמות בתחום ומחזיקה את המוצרים בעלי תוי התקן המחמירים והמתקדמים ביותר. כדי ליצור קשר עם חברת לה בל אנא פנו לטלפון שמספרו  03-9588144 ותוכלו לקבל מידע נוסף אודות המוצרים הרבים שניתן לרכוש מן החברה בין אם למכון ובין אם עבור שימוש פרטי.