טיפולי VelaShape

אחד מהכלים האסתטיים המתקדמים ברמתו, מחברת סינרון מדיקל בע"מ )יקנעם, ישראל (מציעה לרופאים טיפולי גוף קוסמטיים אפקטיביים ויעילים, שיפור משמעותי בצלוליט ופיסול הגוף.

טיפול עקבי עם הישגים אסתטיים ששונה ממכשירים וטכנולוגיות אחרות.

 

"אני משתמש במכשיר VelaShape כבר חמש שנים והמטופלים שלי שמחים מאוד מהתוצאות שאני משיג", מוריס אדטו, MD , מייסד ומנהל רפואי של SKINPULSE Dermatology , מרכז לייזר ויופי בז'נבה, שוויץ.

"טיפולי צלוליט בגוף הפכו להיות פופולריים מאוד במהלך שנות עבודתי ועונים על 90% מרצון המטופלים. במכשיר זה ישנה חדשנות פופולארית וסוד ההצלחה טמון במכשיר ובטכנולוגיה המפכנית של eloˉs™ המשלבת 4 טכנולוגיות בו זמנית: אינפרא אדום IR( (, גלי רדיו דו קוטבי ) RF ( אנרגיית ואקום מכני לעיסוי, 4 טכנולוגיות שעובדות בו זמנית על מנת לייעל את העבודה על הרקמה, הטיפול והתוצאה ממוקדים, השילוב של אור IR ואנרגיה RF יחד עם הואקום והעיסוי גורם לחימום עמוק יותר של הרקמה ומוביל לחילוף חומרים ים, מודעות, אתרי

בתאים ולעודד את סיבי הקולגון להתכווץ, מה שגורם לצמצום מקומי של רפיון ונפח העור, חימום עמוק ויעיל של רקמות ממוקדות מושגות ע"י פעולת ה RF התפוקה הגבוהה ביותר, כמו כן ואקום שיוצר מניפולציה מכאנית לרקמה עם גלגלי עיסוי שמגדל מיידת אתמחזור הדם המקומי ויוצר ניקוז לומפטי. מחקרים הראו כי כאשר הטמפרטורה עולה נוצרים שינויים מקומיים כמו הפחתת היקפים ושיפור במראה הצלוליט. ובסופו של דבר, גוף מחוטב. "אני מאמין שזה שילוב ייחודי של 4 האנרגיות והסנרגיה שלהם" ההבדל בין VelaShape למכשיר אחר נמצא בשימוש באותן אינדיקציות, "למיטב ידיעתי אין מערכת זהה לזאת בשוק היום" ד"ר אדטו אמר שלמערכת ה Vela המאושרת FDA ישנה הפתחה ושיפור אדיר בצלוליטיס.  הטיפולים הם אידאליים לשיפור הופעה קלה עד בינונית של צלוליט וכן פיסול הגוף באיזורים כמו בטן, זרועות וירכיים. העבודה הטובה ביותר של המכשיר היא טיפולים על איזורים קטנים, עבודה על שטחים קטנים למקסם את התוצאה למשל באיזור הבטן היכן שיש עור רפוי ועודפי שומן לאחר הלידה, אחד מנקודות המפנה של המכשיר הזה הוא שיש רבגונית גדולה שאפשר לעבוד על איזורים בעיתיים שונים, "היתרון בעבודה במכשיר זה שהוא ללא זמני החלמה

והמטופלים חוזרים לפעילות יומיומית מיד לאחר הטיפול." ד"ר אדטו ממליץ. במבט קדימה סינרון פיתחה את Vela III הדור השלישי לטיפולי גוף בעלות אנרגייה, טיפולים לא פולשניים, ללא כאבים וללא זמני החלמה.