11/07/2017 13:31:12

מכשיר להצערת העור

האם אנחנו מוכנים להזדקן?

כבר רבות דובר על היכולת שלנו לקבל את תהליכי הזקנה וההתבגרות שניכרים על גופנו ופנינו. ישנם אנשים רבים אשר מתקשים לקבל זאת ובקרבם החלק המירבי הינו נשים. בגילאי 40 ומעלה נשים מביעות את הרצון לא בהכרח להתבגר באופן טבעי אלא לסייע לעור הפנים, עור הגוף, שריר הגוף ועוד – לקבל סיוע חיצוני על מנת להשוות מראה צעיר יותר.

כולנו שמענו על טיפולי בוטוקס, הרמות פנים, מתיחות פנים, הרמות עפעפיים, הזרקות חומרים לשפתיים ולפנים על מנת למתוח אותן ועוד. אבל כל אלו פעולות פולשניות ומלאות חששות שכבר נודעו בעבר כבעייתיות באחוזים מסוימים מן הטיפולים שבוצעו.

האם ישנם תהליכים מסייעים להצערת עור הפנים אשר אינם פולשניים?

התשובה היא חד משמעית כן. כיום ישנו מכשיר למיצוק העור אשר מסייע באמצעות תדרים גבוהים להחדיר חומרי לחות והזנה. בין היתר ההחדרה מסייעת להשלמת מים בתאי העור, משפרת את רמת הדחיסות (מיצוק) ומבצע מדידה של כמות הלחות הקיימת בעור הפנים.

הוא קרוי גם במילים אחרות מכשיר להצערת העור שכן כתוצאה מהחדרת התדרים הללו העור נראה צעיר יותר ורענן.

האם התהליך בטוח? האם מספיק לבצע את הפעולה פעם אחת?

התהליך הינו בטוח לחלוטין. המון מכוני קוסמטיקה רוכשים את המכשירים השונים אשר מבצעת את החדרת התדרים ואת מיצוק והצערת העור. הטיפול כמובן חייב להיעשות על ידי איש מקצוע אשר הוכשר ואושר לו להשתמש במכשירים הללו וזאת אחריות המטופל לוודא כי הוא אכן הולך לטיפולים במקום מוכר ומאושר. הטיפולים הללו אינם חד פעמיים. רצוי לשוב ולחזור עליהם כמה וכמה פעמים על מנת שהתוצאה תהיה מירבית ואכן נגלית לעין.

חברת לה  בל-ציוד ומכשור מקצועי למכוני קוסמטיקה –

חברת לה בל הינה יבואנית של רהיטים, מכשור, ציוד ואביזרים משלימים עבור מכוני קוסמטיקה וטיפולי ספא. היא מספקת ציוד כמו כורסאות וכסאות מקצועיים עבור טיפולים, מיטות טיפולים ועוד. בנוסף החברה הינה משווקת בלעדית של מכשירים להסרת שיער בלייזר ומוכרת גם מכשירים למיצוק והצערת העור. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון - 03-9588144.